| Anonim_7683 a întrebat:

Vreau sa cuceresc o fata, ea este deosebita de celelalte, asa mie mi se pare! spuneti-mi va rog cum pot sa o cuceresc asa mai original, frumos si sa nu aiba alta alegere!

2 răspunsuri:
| Pedala a răspuns:

Tratandu-le ca pe nimicuri obtii cele mai bune rezultate... e scris in codul lor genetic sa fie atrase de chestia asta. Ah, crede-ma nu e deosebita deloc.

| Irina28 a răspuns:

Cati ani ai? Fii dragut cu ea, incepe prin a fi prieteni, dar nu ii arata in prima- a doua saptamana ca o placi. Ajut-o cand are nevoie, da-i sfaturi, ascult-o, scrie-i pe mess de fiecare data cand e online happy Si la un moment dat sunt sigura ca o sa iasa ceva intre voi.