| Coldblood11 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place de o fata foarte mult si de cateva zile am impresia ca vorbim mai profund in mesaje. Prin profund vreau sa spun ca imi spune prin mesaje de iubitul ei din vise si ca nu poate sa spuna la nimeni de cine ii place. La inceput, credeam ca ma place. Am interebat-o ieri de cine ii place (ca sa fiu sigur inainte sa o intreb sa fie cu mine), si a vrut ca mai intai eu sa ii spun de cine imi place (de ea). I-am spus si mi.a spus dupa aceea ca ii place de alt tip. De atunci ma simt prost. Inca un lucru. Nu mi se pare usor sa o cuceresc cum am facut cu celelalte fete de care mi-au placut. Va rog frumos sa-mi spuneti la raspunsuri cum sa fac fata sa ma placa si cum sa imi revin.

Răspuns Câştigător
| vitbsk a răspuns:

E posibil, ca răspunsul tău să o fi luat prin surprindere şi să dea înapoi.
Probabil o intimidezi dacă, în mesaje comunică atât de deschis iar atunci când comunicaţi profund, faţă în faţă ia o atitudine defensivă de negare.
S-ar putea într-adevăr să-i placă de altul, dar, atunci, de ce îţi mai spune ţie prin mesaje visele ei.
Să nu te simţi prost, că nu ai jignit-o cu nimic, ai zis doar ce ai simţit, mai devreme sau mai târziu vei afla dacă te place.
Ia o pas cu pas fii atent la reacţiile ei, şi încearcă să te apropii de ea.
Zâmbeşte-i, complimentează-i cerceii şi parfumul, fi relaxat în preajma ei, joacă-te cu o şuviţă din părul ei, sub pretextul că are o genă pe obraz masează-i pomeţii, urmăreşte privirea ei, toate treptat.
Iniţiază câte un gest tandru şi aşteaptă răspunsul ei.
Cel mai important, ai încredere în tine şi încearcă atunci când sunteţi împreună să fi mereu atent cu ea.
Dacă, simte ceva îţi va arăta, limbajul şi reacţiile trupului ei o vor trăda.
Dacă nu, treci mai departe şi nu pune nimic la suflet.

3 răspunsuri:
| Honeydew5 a răspuns:

Pestii cei mari si frumosi se captureaza mai greuwinking trebuie sa ai o strategie mai buna(cum ar fi o plasa de pescuit..sau un harpon) sper ca intelegi ceea ce spunhappy

| mariana2000000 a răspuns:

Citeste asta si vezi raspunsul :
http://specialromania.com/

;)

| speack20 a răspuns:

Ca sa fiti impreuna trebuie sa vrea si ea si sa te placa si u daca zici ca nu te place nu ai sanse...