| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa cuceresc un baiat dar nu stiu cum ma baga in seama dar din cate am auzit el e macho la scoala si nu cred ca miar da atentie mei ajutati-ma

8 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Cel mai bun mod de a cueri un baiat macho este sa-l zapacesti putinbig grin
ai putea incepe prin a frecventa locurile prin care umbla el( ex: etajul lui, daca este la scoala) asta insotita de o prietena. Insa in prima saptamana nu prea trebuie sa-l bagi in seama, adica doar buna si daca te intreaba ceva sa-i raspunzi scurt, iar daca incearca sa intre cu tine in vorba sa te scuzi ca te grabestibig grin cu siguranta se va intreba de ce sarmul lui nu functioneaza si cu tine!big grin la sfarsitul primei saptamani trebuie sa inscenezi o situatie si sa te faci ca treci pe acolo din,, greseala''big grin atunci daca te baga in seama poti vorbi cu el, face schimb de numere de tel... elc.
sper ca te-am ajutatbig grin eu asa am procedat mereu cu,, supertipul'' si intotdeuna mi-a iesitbig grin asa ca bafta si nu mai pierde vremeawinking

| ionica56 a răspuns:

Uita-te in ochii lui si atuncia vei afla raspunsul!
Daca ii sclipesc sau pentru 5 sec te priveste contiinuu e clar. dar daca e un marlan si se crede cel mai tare da`l drequoh go on.Am avut si eu dea face cu din astia! M-am invatat mintebig grinlaughinglove struck
Pup Elylove struck

| ElenaDianaLiana a răspuns:

Daca el e macho la scoala pai macar ar trebui sa incerci sa vezi ce fel de comportament are, sa faci rost de id-u lui s-au sa te duci sa vorbesti cu el. daca vezi ca te ignora s-au zice ca nu esti de nasul lui atunci nu-ti mai bate capul cu el, nu are rost sa continui. e clar ca nu stie ce-i in creierii lui. dar daca te baga in seama poate ai o sansa si baiatul te simpatizeaza. daca e macho poate nu o fi plecat chiar asa cu capu cum sunt uni. sper sa-l cuceresti. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum adica? macho? e premiant, sau ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, incearca sa faci cunostinta cu o alta colega sau coleg de al lui, si dupa aceea du-te si intreaba-l daca are acel coleg, colega in clasa si incepe sa porti o discutie cu el. mie asa mi s-a intamplat si acum sunt cu elhappy Bafta!

| stanciucristian a răspuns:

Hai sa iti zic incearca sa te bagi cumva cu el in seama si daca iti raspunde inapoi frumos si apoi cand te mai vede pe strada sau prin scoala te saluta sau se uita dupa tine ai place de tine dar daca nu face nimic din ce am zis inseamna ca nu ai place de tine succes!

| DarkAng3l_7666 a răspuns:

Cum sa fac sa cuceresc un baiat cu 2 ani my mare ca mine care nu ma baga in seama?

| elena_3745 a răspuns:

Odata m-am luat de colegele lui si s-a enervat foarte tare vroia sa dea in mine