| gicuu1997 a întrebat:

Vreau sa fac cunostinta cu o fata intre 13-16 ani, din Bucuresti, sectorul 2, eu nu stiu bucurestiul, sint din RM, dar vin pe data de 24 octimbi=rie la bucuresti, pe vreo 3-4 zile, si nu am prieteni acolo, as vrea sa ies cu cineva afara, acolo voi sta linga cercul magic, pe strada pantelimon. Cine este interesata dati-mi linkul de facebook, asta doar asa pentru prietenie, ca am si eu acum cetatenie romana si as vrea sa vb cu rominii adevarati, nu stiu, gasim vreo tema, >facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=100002951721237

3 răspunsuri:
| gicuu1997 explică:

Pai fetele sint asa mai prietenoase, da chiar pentru amicie, ca cum sa ai ceva serios timp de 3-4 zile? nu stiu bucurestiul si de asta, si eu comunic mai usor cu fetele...

| Addicted2Chocolate a răspuns (pentru gicuu1997):

Prietenoase,zici? Te asigur eu. 99% dintre bucurestence sunt extrem de rele cu cei 'din afara'hee hee

| Addicted2Chocolate a răspuns:

Daca tot e vorba de "prietenie" in sens de amicitie, de ce nu cauti si baieti pentru a iesi cu tine pe afara?laughing Patetic, asta e noua moda de a spune "caut prietena si nu gasesc"? raised eyebrows