| Pickkapichii a întrebat:

Vreau sa fac dragoste cu iubitul meu dar sunt complexata de felul in care arat.El nu m-a vazut decat in blugi sau fusta, niciodata dezbracata.Am sanii putin lasati din cauza ca s prea mari.Ce pot face?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa fii complexata, totul este normal si firesc in situatia ta si te asigur ca, baiatul nu va sta niciodata sa se uite ca ai sanii mai lasati, ori ca ai grasimuta pe burta, ori vergeturi pe coaspe, pentru ei, tot ce conteaza, este sa ai un trup fierbinte si senzual, cu care sa-i exciti si sa faci sex.
Daca baiatul ala te iubeste, poti sa ai si sanii pana la buric, ca tot nu-i va pasa!

| mihai69 a răspuns:

Nimic. Daor să ai încredere că te place așa cum ești. Chiar dacă nu te-a văzut, noi băieții cam avem privirea aia de Superman, care trece dincolo de haine... Cam știm ce ascundeți sub ele.winking

| alina2k18 a răspuns:

Intrebarea mea e daca si iubitul vrea sa faca dragoste cu tine... ca nu ai specificatwinking

| Rux04 a răspuns:

Dacă te iubește cu adevărat te va accepta așa cum ești. Așa că te sfătuiesc să dai liber pasiunii.

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

Să accepți că asta ești tu și așa va trebui să te iubească. Gândește-te că nici iubitul tău nu e perfect, chiar dacă așa ți se pare.
Apoi, dacă între voi este vorba despre niște sentimente sincere, sânii tăi puțin lăsați nici nu vor mai conta, vor fi iubiți exact așa cum sunt.