| Mihai1000 a întrebat:

Vreau sa fac ma dezvirginez de la 13 ani ce se poate întampla? (Nu vreau raspunsuri de genu,, mai asteapta") dau funda

8 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Iti faci o laba si s-a dus toata virginitatea.

| tzionut a răspuns:

Baiete si peste 5 ani vei fi virgin. Nu pierzi virinitatea cand faci prima data sex ci o pierzi cand cuceresti fata care iti place si impreuna mentineti o relatie cel putin un an de zile.

| tzionut a răspuns:

Sa faci sex e usor. Agati o blonda usuratica (nu toate blondele sunt si usuratice), si ai facut sex, sau e varianta profesioniste daca parintii sunt generosi cu alocatia, dar asta te face barbat?
Barbat devi atunci cand ai increderea necesara, si experienta sa cuceresti o femeie care iti place, si impreuna sa aveti o relatie functionala... Sper ca am fost mai clar acum...

| NotNamed a răspuns (pentru tzionut):

Aoleu... Sari din subiect în subiect. Baiatul a cerut si el un raspuns la intrebarea lui referitor la ce se întâmplă daca iti pierzi virginitatea la 13 ani. Tu in primul raspuns ai fost pe langa subiect si ai spus ca ti.o perzi cand ai relatie de un an, si in al doilea raspuns ca de fapt ai facut referire ca un barbat adevarat cucerește o femeie, nu.si ia una usuratica. Ai dat.o de ai nenorocit.o.

| darrio2007 a răspuns:

Tu vrei asta sau o prietena? Ca habar n-ai ce scrii. Mai bine nu te inmulti.

| sweetys a răspuns:

Pai întâi te hotărasti cine se desvirgineaza. Ai 3 întrebări la rand care pui aceeași întrebare, doar ca schimbi subiectul, ba tu, ba nu știu ce prietena.

| kindawannapeee a răspuns:

Vino la mine si te rezolv

| Violleta2022 a răspuns:

Baitel, de la laba nu te dezvirginezi fiindca doar atat poti face la anisorii astia, cu cuculetul din pantaloni.
Peste vreo 5 ani cand iti va creste si tie un penis, vei putea face sex, iar la prima penetrarea, nu vei mai fii virgin.