| cosmin986522 a întrebat:

Vreau sa fac o prietena dar nu gasesclaughing

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu trebuie sa te strofoci cautand ca daca e sa gasesti vei gasi numai panarame, dumnezeu iti va da una la momentul potrivit

| membrugirl2010 a răspuns:

Nasol.

| BoBBy a răspuns:

Daa!

| Deddu a răspuns:

Toate fetele sa apeleze la el laughing asa pai...cauta in continuare.imparte iubiere lumii>big grin

| morenaRox a răspuns:

Toate fetele sa apeleze la tine nu? laughing Am ghicit big grin

| ScandaL a răspuns:

Vrei ``sa faci``? Pff si cu ce te pot ajuta? thinking

Răspuns utilizator avertizat
| Deni7 a răspuns:

Ai terminat levele la Super Mario? :))
http://annitu.blogspot.com/2010/11/de-ce-nu-ai-o-prietena.html

| I.Love.Football a răspuns:

Si te astepti sa te gaseasca ea fara sa lasi o adresa de contact? laughing

| fffrankie a răspuns:

Sa o faci? succes, era un film da am uitat cum se numeste cu unu care face femeia perfecta, sf, of course...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu deste

Răspuns utilizator avertizat