| sHaNd0r1c4 a întrebat:

Vreau sa`mi fac o prietena si nu gasesc : ))?

13 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Sa-ti fie de bine. Gluma e uzata oricum.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Nu v-ati plictisit de chestia asta?thinkingstraight face

| Marynna a răspuns:

Cauta pe googletongue

| Africanwitch a răspuns:

Shandore, mai incearca si pe afara... Poate se iveste vreo pitzi. laughing

| spike404 a răspuns:

Cauta pe google! laughing

Merge si pe la scoala... big grin

| aly a răspuns:

Cauta pe un site de matrimoniale

| StupidANDContagious a răspuns:

E fumată, nu mai are haz.

| sHaNd0r1c4 explică:

E la misto bai maidanezilor laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai niste hibe de nu iti gasesti o prietena, cred ca iti miroase gura, tartita sau cucu, spala-te mai baiete nu speria fetele cu duhanurile astea de peste stricat, zeama de varza balosita, sau branza de burduf, oricum degeaba te speli ca tot a hoit put aceste orificii, asa ca am un bilet sa pleci pe marte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa faci rost de suspendare si nu mai sti cum, vrei sa faci rost de suspendare si nu mai sti cum.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti varza, bai grobianule! huoooo

| Ho1 a răspuns:

Sa-ti gasesti o prietena, e ca si cum tia-si cauta un prieten

| SexAndDrugs a răspuns:

Arunca-te pe geam.
gasesti multe fete happy