| qwertyq1 a întrebat:

Vreau sa fac sex cu prietena mea si si ea vrea,dor ca eu sunt virgin si ea nu e si mi-e frica ca nu stiu cum sa o fac, ce pozitie si ca o sa ma termin repede...ce sa fac? daca o sa ma termin repede ce o sa creada? ajutati-mati va rog, dau funa

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca ea are experienta si nu te lasi pe mana ei, atunci sigur te vei face de ras.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E cea mai buna sansa de a scapa de virginitate. Presupunand ca ea stie, nu mai trebuie decat sa cumperi un pachet de prezervative si sa te lasi pe mana ei.
Bafta!

| Public22 a răspuns:

Fii atent, avand in vedere ca sunteti amandoi virgini, asta preconizez, tu ar trebui sa preiei controlul, baiat fiind. Nu e mare chestie, nu trebuie sa planifici inainte cum o sa fie, ce pozitie sa incercati, totul trebuie sa vina de la sine. Daca ti-e teama de ejaculare precoce, stai linistit, e ok. Nu trebuie sa te panichezi, nu are ce sa creda prietena ta, tu detii controlul acolo. Sa zicem ca ejaculezi repede prima data, stai 5 minute si o iei de la capat si tot asa actul sexual o sa dureze mai mult. Ti-as recomanda, continenta sexuala, dar nu ai experienta necesara, adica sa ai mai multe orgasme fara sa ejaculezi, doar o data la final, asta cand vrei tu. Daca ea este virgina, ti-as recomanda pozitia misionarului pentru inceput. Dupa, aveti si voi imaginatie. Cel mai important lucru este preludiul, sa nu uiti asta. Incepi cu sarutari, mangaieri, penetrarea vaginului cu degetul si dupa incepi treaba, o penetrezi usor, nu o brusca, fii bland laughing. Sper ca te-am ajutat. Succes! P.S foloseste prezervativul frate, macar la al doilea act sexual. Daca mai ai intrebari, trimite-mi un mesaj.

| Public22 a răspuns:

Scuze, acum am vazut ca ea nu este virgina.