| Corinaa2013 a întrebat:

Vreau sa fac un videoclip(sa spun asa)...am multe poze si in timp ce acele poze se schimba sa am si o melodie pe fundal. Exista vreun program care sa fac asta?
Daca da, cum se numeste?
VA ROG! AJUTATI-MA!
FUNDAA!happy

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| ioana1600 a răspuns:

Eu am windows 7...si folosesc movie maker...

| yonutz1 a răspuns:

Windows Movie Maker, Camtasia Studio, Sony Vegas, After Effects etc. Daca esti incepator foloseste Windows Movie Maker.

| Corinaa2013 explică:

Nu stiu eu e aste...un nume de program.simplu

| Katakimiku a răspuns:

Movie Maker.

| Alemoni a răspuns:

Buna!
Poti descarca de aici : http://explore.live.com/windows-live-movie-maker, windows live movie maker.
Succes!

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Ce sistem ai? Daca e Windows XP/Vista, Windows Movie Maker. Daca e Windows 7, Sony Vegas(greu de folosit) sau Muvee Reveal.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Ia asculta-ma ca ceea ce spun aici e bine. Le-am incercat si am facut videoclipuri a naibii de bune.

| zuzy14 a răspuns:

Poti sa incerci cu powerpoint eu programu asta il folosesc