| bombonika17 a întrebat:

Cine poate sa imi zica un program unde pot sa fac un videoclip cu poze si sa cante o melodie pe fundal?

Răspuns Câştigător
| BassHunter13 a răspuns:

Merge bine si in Movie Maker esti practic si usor eu tot in el fac genul de video! Succes!

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Atâta știu toți Sony Vegas și ăla furat ca garnatat nu au bani de licența lui si ingnora programe ce Windows mouvie Macker, care îți este mai mult decât suficient pentru ce vrei tu să faci.Sau daca folosești Debian sau derivate din Debian recomand Mistelix sau Pitivi.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| Tzutzy09 a răspuns:

Windows Live Movie Markerhappy.E usor de folosit

| foxsilver a răspuns:

Sony Vegas, oricare din versiuni, iar pe youtube gasesti foarte multe tutoriale despre ascest program.

| horia2012 a răspuns:

Du-te aici si descarca Videopad:
http://www.softpedia.com/......itor.shtml
E gratis si e foarte bun. Poti scrie pe fotografii, inregistra pe tine cu microfonul... Faci tot ce vrei.

| availablehandyman a răspuns:

Muve Reveal e cel mai bun program!
e foarte bun lucrez cu el de 2 ani! si e si simplu de lucrat cu el!;)
http://muvee-reveal.en.softonic.com/

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Cel mai simplu de folost windows movie maker

| July739 a răspuns:

Eu fac chestii de genul asta in Powerpointwinking. Funditaaa puppy dog eyes?