| Andreutzaaandreea a întrebat:

TPU! vreau sa fac un videoclip din mai multe poze si sa pun pe fundal o melodie si nu prea stu cum. Puteti sa ma ajutati sa-mi spune-ti cum pot sa-l fac?

Răspuns Câştigător
| Dragosh97 a răspuns:

Programul Movie Maker este perfect.
Este un program standard pe care il gasesti in orice calculator.
Movie Maker se gaseste in C:\Program Files\Movie Maker, daca ai Windows XP. Daca ai Windows 7 Start > All Programs si cauta Windows Movie Maker.
Enjoy!

1 răspuns:
| xxxnonamexxx a răspuns:

Da,exista un program pe net numit pro show gold care iti permite sa in carci poze, sa pui efecte pe ele si coloana sonora. ai grija sa-i faci rost de licenta pentru ca face o dunga pe mijloc la finalizarea clipului