| SexyFrumusik a întrebat:

Vreau sa gasesc un prieten:X Puneti Poza la avatar sa te vad.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Pe mine m-ai vazut oricum bafta la gasirea unui gagic.

7 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Da intrebarea e'... oare mie imi placi? nu prea.

Ai 'both' big grin

| Sperman a răspuns:

Ha, ha, la mine in listă este o fată care are același avatar ca și al tau, și stiu că nu e ea. Dar ma intreb la avatar oare ești tu?

| AndaWest a răspuns:

Esti asa sexyfrumusika si ai nevoie de gagii de pe net? daca esti asa frumoasa de ce nu iti gasesti un iubit real?

| blaxy a răspuns:

Du-te afara la plimbare si iti vei gasi.da nu aici.

| Hombre a răspuns:

Vezi daca il vei cunoaste pe Dmess, trebuie sa fii anti-religios, anti-ateu, anti-lume, anti-TPU, anti-tu, anti, anti, anti. Succes.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

De ce cauti pe net?laughing

| Dmesss a răspuns:

Buna! Vrei sa ne cunoastem? Muhahahaha!