| urbanghost a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj, si nu gasesc ceva care sa-mi placa, daca aveti voi vreo poza ceva cu un tatuaj mai special, puneti-o aici.

9 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Http://jobau.free.fr/divers/Tatoos/Tatoos_Page/slides/Tatoo%2020.jpg

Nu stiu daca iti plac, dar sunt moarta dupa genul asta de tatuaje...sau cauta si tu pe google:*.

| blackkrose a răspuns:

Http://psiheya.deviantart.com/art/tatoo-55635203...e pe gustu meu. sper sa gasesti ce iti place bafta.papa

| BlueSWAY a răspuns:

Eu zic sa iti faci un as pe antebrat
sa fie asul din maneca

| tototo a răspuns:

Eu fac tatuaje... spune. mi niste lucruri despre tine... si o sa gasim tatuajul perfect pentru tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut perioade in care eram entuziasmata si vroiam sa imi fac un tatuaj, un fluture pe omoplat. Ma mai uitam la Miami Ink si mai rau ma apuca nerabdarea, dar observam ca cei care isi faceau tatuaj aveau o poveste in spatele lui, il faceau cu un scop, pentru o amintire... eu? un fluture? un fluture este o omida care se transforma in ceva frumos mi-am spus...era un cliseu :D
Am renuntat sa il mai fac, dar inca ma mai gandesc la el...:)
Asa ca...iti poti face un tatuaj unic, care sa insemne ceva pentru tine, nu doar sa fie ceva frumos si sa arate bine, doar de dragul de a avea un tatuaj.

Tatuaje alese de altii:
http://www.bodyart-tattoo.ro/foto/Album1.htm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti faci cu ceva animale o stea sau nu stiutiu ceva cu i love you big grin asta depinde te tine daca esti puternik mushiulos big grin sigur ca nu o sa-ti faci o inimioara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa le caeri la alti ce sa-ti faci u pe piele, crede-ma am 6 tatauje printre care si un portret al lui lil wayne genial daca vrei sa mai discutam contacteazama pe id baietzasu_stelistu(am id de la 16 anibig grin, vbesccu oameni interesati de tatuaje pe el deoarcece stiu ce inseamna sa fi foarte emotionat cu o zi inainte sa-ti fafci, stiu chiar bine crede-ma contacteaa-ma o sa-ti spun ce vrei u happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un tatuaj cu un lup.