| ella1515 a întrebat:

Hi guys!

Deci peste o luna fac 2 ani de relatie cu iubitul meu si ma gandeam sa ii fac o surpriza de genu : din petale de trandafiri sa scriu pe pat 2 ani - te iubesc si sa fac o inimioara sa iau o sticla de vin rosu poate chiar si lumanarele. ce ziceti? Alte idei sunt bine venite.

:*

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa-i oferi ar trebui sa faca el.Baietilor nu le plac dulceturile astea.

| Ecea a răspuns:

Suna foarte gay.
In primul rand,nu o sa ii placa,asta pot garanta.
Nimanui nu ii plac chestiile astea,deja s-au dus de mult copilariile.

Partea cu vinul e buna,dar ai putea sa ii gatesti ceva bun,sa faci o prajitura si sa il inviti tu la cina,sa ii dai de mancare,sa il imbeti si sa faceti dragoste pana dimineata, asta da surpriza.
Ce ai spus tu, se practica acum 20 de ani de copiii de 12 ani, acum avem alte idei, alte principii.

| InvisibleGirl a răspuns:

Buna Ella!
Sunt de parere ca nu ar fi tocmai ok ideea ta.O astfel de surpriza ar trebui sa o faca un baiat unei fete.Cel putin asta e parerea mea.
O idee mai ok ar fi sa ii cumperi ceva ce sti ca isi doreste. Daca ati avut o relatie de 2 ani inseamna ca il cunosti destul de bine.Ce isi doreste, ce ii place.Sunt sigura ca o sa te descurci.Nimeni nu il cunoaste mai bine pe prietenul tau decat tine.Ideile pe care tu le ceri sunt chiar la tine.
Take care si la multi ani! happy