| iillaaa a întrebat:

Vreau sa-i pregatesc ceva special prietenului meu! Ajunge sambata seara din afara, si eu il astept la el in apartament..si vreau sa-i pregatesc o surpiza. aveti ceva,vreo idee, originala?big grin

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa sex cu altul cand vine el.Asta da surpriza.

| ℓσνє a răspuns:

Buna.
Eu spun sa pregatesti tu ceva de mancare, va aprecia. Niste lumanarele parfumate si poate un film. happy

Răspuns utilizator avertizat
| allexxL a răspuns:

1.Ai putea sa faci o cina romantica cu lumanari si toate alea si sa il surprinzi sau 2.Ai putea foarte bine sa il astepti in pat(preferabil goala) si mai departe e evident!big grin