| YourGirl93 a întrebat:

E ziua prietenului meu peste 2 saptamana asa.As vrea si eu niste idei de cadouri. Si nu stiu vreau sa-i pregatesc ceva deosebit, inedit, sa ramana impresionat.happy Cele mai nebunesti idei orice...in afara de seara romantica bla bla ca am mai auzit din astea...

6 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Ofera-i ce crezi tu ca i-ar face placere

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna happy
Pai` ai putea sa-i iei un cercel(daca are cercel) d aur sau argint unde de jur imprejur sa scrie numele tau + numele lui.Sau ai putea sa-i daruiesti o stea rolling on the floor (cum ia daruit monica lu iri laughing ).si am mai auzit pers care i`au daruit iubitilor sai` o stea.Dar nu stiu cum au facut`o big grin.sau ai putea sa-ti fki un tatuaj cu numele lui sau al vostru`batting eyelashes asta doar daca sunteti d mult impr. si va iubiti cu adevarat.
Daca ii cunosti parintii ai putea sa vrb cu ei sa in timp ce el nu e acasa.sa ii faci un covoras cu lumanarele sau un covors d`n trandafiri( dc nu si din tigarilaughing) ) si sa conduca pana`n dormitor si sa il ajt tu.
pff.cam atata`mi vine`n cap acum. daca o sa mai imi aduc aminte cate ceva iti trimit un msj privat.
paa.te-am pupacitt:* Ce imaginatie am si eu laughing

| diidzzz a răspuns:

Un pupic.happyAsta este cel mai frumos cadou pentru un prieten.

| mada1 a răspuns:

Seara romantica nu vrei laughing faci fite laughing atunci fai o seara palpitanta si baga-i un streaptease.winking

| NoemiVivien a răspuns:

Pai am vazut in centru un urs mare pe care daca ii apesi burtica iti zice: you are my best friend. crede-ma ca o sa il adore! funditabig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin?

| feli_1443 a răspuns:

Payy personalizeaza si u un tricou si pui pe el o poza ca voi 2>big grin