| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt cateva zile pana la ziua prietenului meu si vreau sa-i pregatesc ceva special in noaptea aceea cand vine sa doarma la mine ce idee aveti(cadou i-am luat)

Răspuns Câştigător
| MysteriousOfficial a răspuns:

Pai sunt multe chestii. Incearca sa faci rost de niste melodii d`astea care va plac voua cel mai mult. Si bineinteles si unele putin mai indraznete. Ia lumanari din acelea micute si pune`le asa in fiecare coltisor (nu prea multe), eventual si niste betisoare parfumate. Poti lua diverse lucruri: fructe, frisca, ciocolata, creme cu care sa-i dai etc. Si eu zic sa porti o lenjerie cu dantela si apoi sa-ti iei o camasuta mai lunga sau ceva usor. Parul eu zic sa ti`l legi la inceput asa mai simplu apoi sa ti`l dezlegi pe parcurs... Te poti machia da mai putin, ar fi frumos sa ai si o manichira mai speciala si niste accesorii dar tot asa mai simple. A! si iti poti lua si niste tocuri. Asteptandu`l cu paharul cu sampanie tongue. Nu uita sa tii lumina stinsa. Eventual o veioza si/sau televizor. De asemenea puteti vedea un film romantic big grin Distractie placuta! :p

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sari pe el fetito, ce atata circarie si scenarii de film.

Pe mine ma bufneste rasul la comentariul lui @MysteriousOfficial.laughing

Viata nu e film, fa ce simti si nu mai visa la stelute.Doar iubeste-l!

| RaZ4Ing a răspuns:

Pai pai pai. o masa romantica tu cu el adica ceva gatit de tine sa vada ca esti si o prietena harnica si poate si o noapte de dragoste nu uita de prezervativ. Daca vrei sa te protejezi si tu si el luati Durex "Extra Safe" este perfect pentru o partida nebuna sau amoroasa. Bafta big grin

| ΣleƙtrᴓRaccȍȍN a răspuns:

Fai un dans in poala sau streaptease si lasa-l se evolueze in functie de cat de puternica e legatura dintre voi

| MysteriousOfficial a răspuns:

@I'mPerfect(a)!, eu nu stiu de ce te bufneste pe tine rasu'. Mai degraba pe mine ma bufneste la citirea raspunsului tau. Cu ce o ajuta ce i`ai zis tu? Esti penibil/a. oh go on Din raspunsu meu tot poate sa ia o chestie doua, d`aia i-am si zis mai multe, ca nu stiu eu ce preferinte are. Stie si ea ca trebuie sa faca ce simte, nu e capat de lume daca a pus o astfel de intrebare. lol Oricum, din moment ce ai raspuns asa, tu habar n`ai de chestiile pe care eu le-am scris acolo. Hai Ciaw.

| volum a răspuns:

Pai poti sai dai un cadou ca ori care altul si... daca esti indrazneata sarutal.Dar numai cand sunteti singuri.

| ananas_5369 a răspuns:

Sa fii in trun halat ceva si esti in bikini si te dezbracirolling on the floor