| CrazzyGirlCsm a întrebat:

Buna TPU`:* Am si o intrebare pentru voi, baieti, dar si fete, si sper sa primesc cat mai multe raspunsuri. Ce ati vrea sa primiti de Valentine's Day? Si voi fetelor, ce i-ati lua prietenului? Un cadou impresionant si special.deja m-am gandit la o rama cu noi doi, dar mai vreau inca ceva foarte special pentru ei. Sa fie ceva unic, nu stiu thinking E primul cadou pe care il fac de VD si e primul cadou pe care el il va primi de la mine:X Va rog, am nevoie de raspunsuri cat mai multe.Multumesc!

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Da, o rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna este OK si poti adauga un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732 si nu uita de unul sau mai multi trandafiri (sau alta floare daca stii ca are o preferinta).

| lolly_3072 a răspuns:

Pai ceva romantic cum ai scris uh mai sus smug>. oricum ar face bine sa aprecieze ca te chiui asa mult pentru el:X[sa'mi spui ce cadou ti'a facut si elsmug]

| 2middlefingers a răspuns:

Cumperi 3 pungi de cadou. in una pui o chestie banala [o lamaie]; in a doua pui o chestie si mai banala impachetata in multe hartiihee hee; si in a 3-a pui ceva special :X

| 2middlefingers a răspuns:

Have fun!