| Farcas a întrebat:

Ce cadou sa-i iau prietenului meu? m-am gandit la o bratara de argint, dar mi-a luat el una deja.alte ideei? baieti voua ce v-ar placea sa primiti?big grin mersi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa il inviti sa mergeti in parc sa va plimbati si sai dai un pupi din dragoste este cel mai fumos cadou nu sa faci sex

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

.Regulam de baza acadoului este utilitatea! apoi urmeaza contextul, tipul/gradul de realtie, interes, pret, cadou simplu sau/si revansa, contraserviciu, etc... Vezi k de reg se stie ce-i pl perechii, ce si-ar dori, mai demult etc,. Pt ca nu ai mentionat de ce vrei sa-i iei cadoul! Oricum, succes!

assiris
| assiris a răspuns:

Pai depinde de el, ce prefera, ce gusturi are, e greu sa dam sfaturi fiind "paraleli" cu situatia, cel mult am putea deveni noi ridicoli iar tu sa nimeresti "ca nuca'n perete"

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Depinde de varsta si de ocupatie. Oricum nu poti da gres cu un breloc frumos de chei. Daca poarta bijuterii - poti sa-i iei si tu o bratara, sau un lantisor de argint. Sau daca are un lantisor poti sa-i ei un pandantiv.

| DenissaDeea a răspuns:

Mai important e gestul indiferent de valoarea cadoului, un gest de respect, cred i-ar placea si Un ceas, Un portofel din piele, O camasa, O cutie speciala de ciocolata servita in doi, Un lantisor finut, Poti in final sai iei si tu o bratara semn de iubire reciproca. Tinand cont ca e din partea ta oricum te va aprecia orce ii vei lua cadou si va insemna mult pentru el cadoul tau.

| hashe86 a răspuns:

Ia-i ceva ce are legatura cu vreo pasiune de a lui, ar trebui sa stii care sunt hobbyurile sale. va aprecia cu atat mai mult cadoul cu cat e ceva care ii face placere si ba mai mult faptul ca tu stii care ii sunt placerile.
asa ca bafta!

| mihalitza a răspuns:

Un baiat se bucura mai mult de o surbelnita, o ruleta sau o masina de gaurit cu acumulatori...

| tanyka a răspuns:

Iti spun eu ce a mers la mine, si chiar a fost fericit, fai o surpriza si eal cu tine la film dar alege unul mai de groaza, si atunci cid e mai urit, stringel si zii ca tie frica +si un pupisau poate mai multe, dupa care vedeti voi ce mai faceti, si un suvenir micut dar care sa simbolizeze multe ca exemplu o inimuta mica de crestal care so priveasca mereu, ok vezi tu ce alegi pina la urma

| kaumi a răspuns:

Depinde de ce poarta si cum se poarta el. Poti incerca o esrfa(fular) mai elegant sau mai de zi cu zi. Binenteles de buna calitate. Acum tu stii mi bine daca i s-ar potivi asa ceva si daca poarta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum sau daca stii ca vrea sa isi cumpere alt telefon/mp3/gps/etc il poti ajuta tu cu o parte din banuti; ii mai poti lua un tricou, o pijama haioasa, sau niste boxeri haiosi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa ii iei si tu o bratara de argintthinking