| Eduard619 a întrebat:

Vreau sa ii dau fostei mele iubite cu care vreau sa ma impac un buchet de flori...dar nu personal ci gen sa il pun in fata usii ei.
Prob este ca nu stiu apartamentul, ci doar blocul laughing
Idei?

7 răspunsuri:
| AnoAnonima0 a răspuns:

Întrebi si tu vecinii unde sta.

| iStarGaming a răspuns:

Pai ști cum o cheamă, la intrarea de la bloc este un tabel cu oamenii ce locuiesc, după aștepți să îți deschidă cineva ușa șir gata.

| Eduard619 explică (pentru iStarGaming):

Nu are interfon deci imi e ok laughing

| konfing a răspuns:

Numele de familie? cauti prin panoul de la asociatie(ala cu datorii) nr. apartamentului sau in ultim caz bati la vecinu si cand raspunde il intrebi unde sta tipa'

| Eduard619 explică (pentru konfing):

Ideea e ca tipa ma cam uraste si nu prea vreau sa dau ochii cu ealaughing)

| anonim32104333 a răspuns:

Ai grijă, să nu le arunce după...

| Eduard619 explică (pentru anonim32104333):

Sunt 99% ca asta va face.
Dar gestul e important.