| sskrillex96 a întrebat:

Cum sa ii spun fostei mele iubite daca vrea sa fim din nou impreuna? Si stiu sigur ca vrea.Da nuu vreau sa fie ceva banal... Dati-mi idei.

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Cel mai scurt drum, este cel pe care-l cunosti! Daca stii ceea ce ii face placere mai mult, te poti folosi de acest lucru si cu multa sinceritate, invelita in vorbe dibace, ii marturisesti iubirea fata de ea.Cu cat vei incerca ceva mai elevat,daca nu te reprezinta, vei deveni banal, insipid, neatragator, neconvingator.Asa ca, nu mai sta mult pe ganduri, daca ai ganduri serioase si marturiseste-i tot ce simti! Apoi vei vedea care sunt urmarile.Dar fii sincer, asa cum te comporti tu, zi de zi.

3 răspunsuri:
| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

De ce v-ati certat?

| Ezeru a răspuns:

Invit-o in oras si vorbeste deschis cu ea. Spune-i sincer tot ceea ce simti si spune-i ca ai vrea sa mai dai o sansa relatiei voastre.winking

| BornToBeLoved a răspuns:

Daca stii sigur ca vrea, e foarte usor, ii spui ca ti ai dat seama ca o iubesti
Foarte mult si ca nu vrei sa o pierzi!