| stefanioneci123 a întrebat:

Vreau sa ii iau o bratara iubitei ce fel de bratari le plac fetelor?

Răspuns Câştigător
| JamieGold a răspuns:

Fetelor le plac in general bratarile daruite din inima,daruite cu dragoste si binenteles cele daruite intr-o maniera romantica.big grin
Crede-ma mai putin conteaza materialul din care este confectionata bratara, decat gestul in sine.
Aa, si ca sa fi la inaltime, daruieste-i pe langa bratara si o floare, fetele adora florile!
O seara frumoasa!happy

| stefanioneci123 explică (pentru JamieGold):

Multumesc

| JamieGold a răspuns (pentru stefanioneci123):

Cu mare placere!

5 răspunsuri:
| mariumarius a răspuns:

Pai la intrebare ce fel de bratari le plac fetelor...pfff esti praf serios ar trebui s-o cunosti destul de bine pentru ai lua un cadou.....PS nu toate fetele sunt la fel.

| Xandr a răspuns:

Bine o sa iti spun ce mi-ar place mie...O bratara de argint, finuta. E imposibil de explicat. Apeleaza la prietena ei cea mai buna, pentru ca ea sigur ii cunoaste gusturile. Si poate te insoteste ea la cumparaturi.

| alyyyyy a răspuns:

Pai depinde cum e fata daca ea se imbrac mai popotionat ia o bratara mai incarcata daca nu iai una mai simpla