| maria_5981 a întrebat:

Vreau sa il innebunesc pe iubitul meu...Sa fiu singura femeie din viata lui. Sfaturi va rog! Fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Zoe_7457 a răspuns:

Starneste'l cu saruturi pasionale, atingeri discrete care sa il incite in locuri publice(pentru ca stie ca nu poate sa sara pe tine acolo si sta si fierbe putin), in intimitate lasa'l sa te domine si arata'i cat de mult te atrage si cat de deosebit e pentru tine, rasfata'l dar nu il sufoca, imbraca'te cu ceva incitant si atrage'l in mici joculete care sa il exicebatting eyelashes incearca si mai bine ai incepe prin al intreba ce ii place lui ce'l mai multtongue

6 răspunsuri:
| RobertTmroo a răspuns:

In principal baietii care vor o relatie serioasa le place ca iubita/prietena lor sa fie iubitoare, tandra, fidela (si baietii vor la fel ca si tine, ca el sa fie singura persoana din viata ei) si mai ales sa aiba si un bun simtul umorului happy, dar cu siguranta ai toate acesta calitati din moment ce ii deja iubitul tau happy, dar sa stii ca si el trebuie sa aiba acelasi calitati ca sa mearga totul bine, sa te iubeasca si sa te respecte pentru ca altfel o relatie nu poate functiona..., totul depinde de amandoi, fiecare dintre voi e responsabil suta la suta de 50% din relatia pe care o aveti happy.
Conteaza ca tu sa fi exact asa cum esti tu de obicei, fara sa te abtii sau sa incerci sa devii alt cineva, si numai asa poti sa fi cu cine trebuie, sa iti gasesti persoana cea mai potrivita pentru tine, si indiferent de rezultatul unei relatii, tu macar o sa fi impacata cu tine insuti ca ai fost sincera si exact asa cum esti tu.
Multa bafta, intelegere si fi tu insuti tot timpul happy!

| Zoe_7457 a răspuns:

Starneste'l cu saruturi pasionale, atingeri discrete care sa il incite in locuri publice(pentru ca stie ca nu poate sa sara pe tine acolo si sta si fierbe putin), in intimitate lasa'l sa te domine si arata'i cat de mult te atrage si cat de deosebit e pentru tine, rasfata'l dar nu il sufoca, imbraca'te cu ceva incitant si atrage'l in mici joculete care sa il excitebatting eyelashes incearca si mai bine ai incepe prin al intreba ce ii place lui ce'l mai multtongue fundita?batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| xXx_6498 a răspuns:

Bagai degetul in cur

| GabiCh93 a răspuns:

Fa-l sa aiba incredere deplina in tine si ai grija sa nu calci stramb!hee hee

| baby_4808 a răspuns:

Interesanta intrebare :*

pai, ai putea sa stai cu el, sa il exciti, sa il sarutsi pasional, sa il iei in brate, sau uitate insistent la el si cu multa dragoste:d sigur va functiona! succes happy