| XoOxXo a întrebat:

Cum sa-mi innebunesc >iubitul?::X:X

funda!:X

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Depinde si de sunsul in care vrei tu sa il inebunesti. laughing Daca vrei sa inebuneasca de gelozie nu il mai suna tu prima, nu il mai baga tu prima in seama, cand e un baiat pe langa tine poarta-te mai frumos cu el decat cu iubitul tau sau pune-ti un prieten apropiat sa te ajute la chestia asta. Dar poate ca el s-ar simti jignit ca te porti mai bine cu alti baieti decat cu el si s-ar putea sa nu mai vrea sa fie iubitul tau.
Daca vrei sa inebuneasca dupa tine mai mult decat e, aranjeaza-te mai mult, fii mult mai romantica, spune-i vorbe mult mai frumoase…te pricepi tu.hee hee

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ai sa sfarsesti prin a te innebuni pe tinehappy

| Graphee a răspuns:

Chiar, e nevoie sa innebuneasca?
Daca vrei sa innebuneasca, spune-i ca ti-ai gasit pe altcineva. laughing

| AneZniP a răspuns:

In ce sens? ca nu am inteles adica s ajunga la 9, ai multe solutzi