| angelinthedark a întrebat:

Vreau sa il pun la anumite teste pe iubi meu sa vad daca ma iubeste cu adevarat, spuneti-mi si mie cum sa aflu, ce ar trebui sa fac sa il pun la ceva incercari, ceva teste, care ar fi alea, dati-mi niste sfaturi dar sa fie folositoare, dau funda, aaa dar sa nu fie ceva in genul:nu il pune la incercare, asta trebuie sa simti tu, etc... spuneti-mi voi cam la ce teste ati pus sau a-ti pune persoana iubita, ce anume sa fac sa aflu sentimentele lui fata de mine, stiu ca sigur nu poti fi never dar totusi, un sfat se poate?

Răspuns Câştigător
| ruxy_4595 a răspuns:

Mda.total neadevarat ce zice lumea aici dc sa nu il pui la incercare acum ca dupa ceva timp sa-ti para rau cand vei afla cate si mai cate eu una zic sa numai stai pe ganduri fi cu un pas inaintea lui pentru ca nu e de joaca cu dragostea si daca ceva nu mere cum trebuie pune punct din experienta iti spun.eu mi-am incercat iubitu cu un alt id poze nebuneli si nu-ti imaginezi cat de usor poate spune un baiat unei fete pentru a obtine ce vrea.eu n-am avut puterea sa-l las tu fi fata desteapta si ia decizia corecta pentru ca eu regret si acum dupa 3 ani pentru ca a continuat cu lucruri mai rele deoarece mia vazut slabiciunile adica drag fata de el astia sunt baietii...hai ca am vb cam multbig grin am vrut doar sa intelegi exact dc iti spun sal incerci nu iti asculta inima mereu ca e inselatoare:* daca ai nevoie de ajutor lasa mersi pe privat:*

38 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu mi se pare normal sa il pui la incercare. Tie iti place sa fi supusa la teste? Mai ales ca barbatii sunt foarte reticenti cand le inseli increderea! Mai bine stai cuminte!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Te-ai gândit cum s-ar simţi dacă ar afla asta? Chiar dacă te iubeşte, dacă va afla că ai făcut asta nu va mai vrea să fie cu tine. Cum te-ai simţi tu dacă ţi-ar face cineva asta? Părerea mea este că nu trebuie să îl supui la teste. Nu e cobai!

| Artemiss a răspuns:

Ai grija, poate nu vei obtine ce vrei si vei suferi mai mult!

mira
| mira a răspuns:

Nu recurge la experimente fiindca s-ar putea sa-l pierzi. Un barbat nu este un cobai.

| EUSIATIT a răspuns:

Daca te iubeste trebuie sa vezi tu. dar sa stii ca un barmat te poate minti frumos si tu sa crezi. Citi ani ai? nu te arunca cu capuyl inainte

| anna01 a răspuns:

Daca sunteti la inceput(primele luni) te-as sfatui sa nu-l pui la teste, nu aveti o iubire inchegata, sa nu ramai cu buza umflata. Dragoste 100% nu exista si nici nu poti controla inima cuiva.De altfel, poate sa te iubeasca dar sa faca greseli enorme, barbatii sunt imprevizibili si se supara teribil daca afla ca te-ai jucat cu ei.Mai bine ai incredere in inutitia ta si in faptele lui(nu in vorbe) si-i vei descoperi sentimentele. Vrei un test, du-te la Test de fidelitate.

| cotzobel a răspuns:

De ce vrei sa strici ceva frumos? sunt multe cupluri care se despart din cauza unei glume proaste, unor teste facute asa din gelozie etc.in loc sa te gandesti la ce teste sa il supui, mai degraba gandeste. te cum sa il surprinzi cand te vei intalni cu el. sa stii ca increderea, e cel mai important lucru intr. o relatie, bineinteles dupa iubire si comunicare. cel putin asta e parerea mea. bafta!

| Antonimu a răspuns:

Ai rabdare si vei observa chestia asta in timp, daca il vei pune la incercare nu POATE, ci SIGUR o sa-l pierzi si apoi iti vei smulge parul din cap happy

| Deea a răspuns:

Is de acord cu toti dinaintea mea...degeaba nu esti multumita de raspunsuri... daca sinmti ca nu te iubeste spune`i in fata si o sa vorbiti frumos nu il pune tu la teste ca poate il pierzi si apoi tot tu o sa fie cea care o sa suferiwinking

| myrazvy a răspuns:

La test de fidelitate

Răspuns utilizator avertizat
| ffy a răspuns:

Faci foarte rau incercand sa ii pui la incercare nervii si o sa-si piarda si increderea in tine

| Linna a răspuns:

Nu prin teste afli daca iubitu tau tine la tine cu adevarathappy

| betty17 a răspuns:

Asta trebuie sa simti tu daca te iubeste sa nu, nu ar trebui sa ajungi la aceste,, teste". asta demonstreaza lipsa ta de incredere fata de el pentru ca nu stii sigur daca te iubeste sau nu.

succes

| Anonimus a răspuns:

Pai incearca sa vezi daca ar face orice pentru tine, si daca este alaturi de tine orice ar fi.chestiile astea ti le va demonstra pe parcurs.

nu incerca sa faci ceva riscand sa-l pierzisigh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa supui oare dragostea la incercari? Tot ce pot sa te sfatuiesc e SA NU ITI ASCUNZI NICIODATA SENTIMENTELE FATA DE EL.Adica sa nu-i spui vreodata ca nu il iubesti nici ca cea mai grea incercare.Crede-ma stiu ce-ti spun... Iubesti neconditionat sau nu iubesti.Parerea mea. Dragostea adevarata nu are nevoie de "probe". Vei risca mult ai mare grija!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa ii spui unei prietene sa se dea pe langa el si daca nu reactioneaza inseamna ca te iubeste cu adevarat, dar daca reactioneaza atunci... Dar totusi nu ar fi prea frumos, deaorece va afla si nu-i va pica deloc bine, deoarece o sa creada ca nu ai incredere in el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-l supui la testul RABDARII. Asta este! Si lasa-l in pace, fa pe necunoscatoarea si o sa iasa la iveala daca e ceva... daca nu, atunci stai linistita. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l pune ca s-ar putea sa greseasca. pune la socoteala daca ai vrea intr-adevar sa stii cum gandeste sau nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai an primul rand sa nu fie ceva riscant sau genul ca daca te-ar iubi nu ar trebui sa fie gelos. din potriva ati recomand sa ai spui ca un baiat sau barbat ati face ochi dulci dar sa nu spui nume un baiat inventezi tu ceva, apoi daca se enerveaza anseamna ca te iubeste dar daca spune "nu-i nimic ca tu esti frumoasa si nu ma intereseaza daca ati face ochi dulci etc."anseamna ca nu prea are sentimente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Florin o iubeste pe ali?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun ca ma numesc mada mda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa spun ca ma numesc mada mda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai o prietena buna o pui sa se dea la iubitu tau sa vezi cum reactioneaza asta ar fi un test care i las face eu eu zic sa incerci si asta sa vezi cum se comporta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i sa faca o partida nu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proastooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi fato chiar crezi ca o sal prinzi daca il pui la incercare, esti cam p****ta. lasa. l in pace...sh stii chestia aia "CE NU STII NU TE AFECTEAZA" decat sa suferi mai bine sa fii mintita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreba-l daca te iubeste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere cred ca ar fi bine ca sa filtrezi cu altul ca sa vezi cum reactioneaza.