| MynameisLove a întrebat:

Hello:*Vreau sa-mi cumpar un parfum...am 13 ani... Ce-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Annalina99 a răspuns:

Hmm. Ceva de la Avril Lavigne. poate ceva de la DKNY si parfulurile de la Lancome ...de la Avon si Oriflame daca vrei cev amai ieftin

9 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Depinde de bugetul tau. Daca vrei ceva mai ieftin, gasesti la Avon (Outspoken by Fergie, Little Black/Red/White Dress, Incandessence, Pur Blanca, Slip Into etc) sau de la Oriflame (consulta cataloagele). Ar mai fi de la Lancome (Tresor in Love sau Tresor Midnight Rose), Calvin Klein Euphoria, Escada, Nina Ricci, Paco Rabbane. Depinde de gusturile tale. Uite 2 site-uri de unde poti comanda parfumuri: www.aoro.ro si www.laparfum.ro. Sper ca te-am ajutat!

| MrAngelus a răspuns:

Davidoff / Cool Water - Eau de Toilette 125 ml - http://www.shopmania.ro/......ml-2749433 sau Calvin Klein CK Free for Men - http://www.shopmania.ro/parfumuri/p-calvin-klein-ck-free-for-men-8129043

De-astea am eu (sunt baiat).

| SwettyCat a răspuns:

Esti fata?

| TheAvenger a răspuns:

Hmm..io am 14..deci suntem pe-aproape. mie una mi-au plăcut mult cele de la Chanel. mi le aducea vărul meu din America.thinking

| คlєxヅ a răspuns:

Denim daca esti baiat.

| ItachiUchiha a răspuns:

Parfumul Lacoste, Davidoff, Loris Azzaro, Hugo Boss, Kenzo. Funda.

| AaLexS a răspuns:

Nu ai precizat daca esti fata sau baiat. straight face
Dar ar trebui sa iti cumperi ceva ieftin si bun.winking. Ieftin deoarece mai economisesti banuti.
Si cu banii economisiti iti cumperi alt parfum laughing
Bye!batting eyelashes

| Diana230 a răspuns:

Depinde si ce mirosuri iti plac, mie una imi place foarte mult Christian Dior-Hypnotic Poison

| MynameisLove explică:

Fata