| cosminelrogl a întrebat:

Vreau sa imi fac o prietena vreau sa fac fetele sa ma placa dau funda

Răspuns Câştigător
| Boouublees a răspuns:

1. Fii tu insati fetele ador asta
2. Fa-le complimente
3. Plimbale : adica dule intr-un loc sa stati amadoi\
4. Dupa ce vb la tel spune-i co iubesti... funda?

8 răspunsuri:
| nimicaici a răspuns:

Da ce, vrei sa le fortezi? sa fii macho pe acolo?
Heei, daca cineva te va iubi, numai 1 fata te va putea iubi cu adevaat!
Neeata, si nu mai pune gen de asta d intrebari, ca noi nu stim cum arati...

| Rubiishor a răspuns:

Si eu am 14 ani dar nu cred ca te pot ajuta daca nu spui cum arati. unde stai.

| Boouublees a răspuns:

Lol

| MEANGIRL01 a răspuns:

Du-te la sala si fa-ti o operatie estetica pana arati ca zac efronwinking

| cosminelrogl explică:

Am 14 ani

| cosminelrogl explică:

Genu de baiat bun la bataie ba chiar uni din scola mea rad de mine pentru asta dar nu sunt genul de baiat care pute a tigara si ma dau si eu baiat ca beau o bere (cum fac alte cunostinte de ale mele) nu sunt genu de baiat care umbla cu banii dupa el

| cosminelrogl explică:

Nu sunt genu de baiat bun la bataie ba chiar uni din scola mea rad de mine pentru asta dar nu sunt genul de baiat care pute a tigara si ma dau si eu baiat ca beau o bere (cum fac alte cunostinte de ale mele) nu sunt genu de baiat care umbla cu banii dupa el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-ti foc, prietene ca si bunica-mea scrie mai bine!