| François a întrebat:

Vreau sa imi spuneti va rog frumos cum trebuie sa procedez(pas cu pas) ca sa am o partida de sex(cu tot cu preludiu) reusita. Am 16 ani. Va rog fara raspunsuri de genul:esti prea mic pt asta. Va multumesc anticipat. A da, ce prezervative imi recomandati?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poate te ajuta raspunsul dat unui alt utilizator de pe TPU. http://www.tpu.ro/......am-facuto/ Potrivit parerii aproape unanime marca Durex este considerata printre cele mai bune prezervative. Marimea potrivita poate fi reprezentata de un prezervativ notat cu litera "M" sau cu numarul "53" Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Este greu de dat un sfat la rugamintea ta. Dar nu uita, da faceti sex nu uitati sa va protejati. Ce prezervative sa folositi? Pe cele care se potrivesc marimii penisului tau.

| LoveSleep a răspuns:

Prima data, o convingi.
Pasul 1. Îți faci curat în camera si deschizi geamul să intre aer. Dacă o să pută, n-o sa faca nimeni sex acolo.
Pasul 2. O inviti pe la tine.
Pasul 3. Îi cumperi niște acadele, să se obișnuiască și să-i miroase gura a capsuni.
Pasul 4. Trage canapeaua. Știi tu, fa-o mare.
Pasul 4, 5. Pune un cearceaf. N-ai vrea să-i murdaresti tapițeria. O să-ți dea maică-ta numai sex.
Pasul 5. O dezbraci. Sa ai la îndemână o foarfecă, n-o să știi cum să-i desfaci sutienul.
Pasul 6. ~Tehnica Brad Pitt~ E secreta, n-o stie nimeni. Dar e bine s-o aduci în discuție. Pare că ar fi o pozitie, dar de fapt, are rolul de a o ajuta sa se gandeasca la ceva frumos, nu la burta ta mai mare ca pu...așa.
Pasul 7. Fa-o să se simtă femeie!
Pune-o să facă curat în cameră, pentru ca sigur nu m-ai ascultat ce-am zis la pasul 1.
Pasul 8. Ești gata!
Pasul 9. Mulțumește pentru prestație.
Pasul 10. Întreabă de reduceri, promoții și oferte.

bafta!

| 4psiho a răspuns:

Să fiți excitați bine.
Să aveți la voi lubrifiant și prezervative.
Să nu vă grăbiți.
Să fie într-un loc sigur!
Tu să nu te sperii dacă ejaculezi înainte de intrare sau după primele mișcări - e ceva normal.