| François a întrebat:

Am 16 ani. Vreau sa imi incep viata sexuala. Va rog spuneti-mi cum trebuie sa decurga actul sexual pas cu pas( INCLUSIV PRELUDIU). Ce prezervative imi recomandati si cam cat ar trebui sa dureze primul act? Va rog raspunsuri ample. Dau fanda.
Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| keepcalm99 a răspuns:

Va sarutati, mangaiati, atingeti "pe unde va vine", iar cand vi se aprind beculetele isi pune baiatul fesu (prezervativ sa fie, nu conteaza marca atat de mult, dar nici foarte ieftine nu's prea bune) in cap si trece linia de sosire-acu depinde cat de repede si cat il/te tine. Mult spor si have fun. Bafta!

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Actul sexual frumos decurge de la foarte lin, incet (preludiu) pana la ruperea patului, recomand durex, iar durata partidei depinde de implicarea fiecaruia

| bombonica22 a răspuns:

Prezervativele de calitate bineinteles preferabil DUREX. Iar preludiul vine de la sine, iti arati respectul fata pe persoana iubita si o atingi cat mai trandru posibil, o sa faci sa se simta speciala, iar daca ea se va simti asa si tu vei fi la fel.

Răspuns utilizator avertizat