| Paine2222 a întrebat:

Cum procedez cand ii sarut sanii ca sa se excite mai tare? Trebuie sa folosesc doar limba? Ideea e ca vreau sa ii fac un preludiu foarte bun si am nevoie de niste sfaturi.

9 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Insista la sfarcuri, daca folosesti doar limba devine putin deranjant

| relian a răspuns:

Preludiu nu inseamna doar s ai pipai, ori sai saruti sinii.Preludiu inseamna mingieri pe tot corpul, saruturi peste tot, nu doar pe tite ca deja devine monoton.Te muti de colo colo asta trebuie sa faci.Normal pe femei le excita cind sint sarutate pe sini, pe git, mai ales pe git dar cel mai tare se excita daca le faci sex oral.Deci spor la treaba, si foloseste si miinile si ce mai ai.Acum intrebi daca doar folosesti limba.normal ca folosesti limba, asta o folosesti dupa ce saruti asa normal chestii scurte pe sfircuri, in jur, in general mai pe tot sinul si apoi te bagi la supt.Se pare ca nu prea ai supt cind ai fost copil, dar de ai ocazia acum dai bataie.Si nu trebuie sa te gindesti cind faci ceva, pur si simplu fa-o, fa ce-ti place si ce simti cai place ei.Nici nu era nevoie sa intrebi nimic pe aici, cind esti la fata locului vezi si vin singure chestiile astea de la sine.Sexul si tot ce tine de sex te nasti cu ele, deci nu mai intreba si apucate de treaba.Bine ca sint oameni si oameni, altii o fac mult mai bine, altii ceva mai slabut, dar asta este o chestie care tine de felul cum esti, de cit de smart esti si de placere.In geral trebuie sa iti placa ceea ce faci ca lucru respectiv sa iasa f bine. Daca o faci asa acolo sa fie no sa fie super asa cum urmaresti tu.Cu alte cuvinte placerea ei trebuie sa iti faca placere si tie.Gata cu vorbaria apucate dai bice.

| minrest a răspuns:

Trebuie și putina ingenuitate, pe ea o excită ideea ca ce faci faci din pasiune, dacă se vede efortul efectul dispare. Salut.

| minrest a răspuns:

Profita de faptul ca ai sânii ei la dispoziție si bucurate de ei intensiv, fără sa o doară evident, cam o jumătate de ora, spontan sau imitând spontaneitatea, asta o va excită teribil, si o sa-i facă bine sub orice aspect. Salut.

| SkyPilot a răspuns:

Alta idee: ii prinzi in maini in jurul sfarcurilor si mangai ocolind sfarcurile.
La unele fete, daca insisti prea mult pe sfarcuri poate sa devina dureros.
Nu exista o formula. trebuie sa iti "simti" partenera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Pai eu ce spuneam? Trebuie sa simti aluatul sa vezi daca e tare sau moale, daca creste sau scade laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imagineaza-ti ca framanti aluat laughing

| Bogdan6969 a răspuns:

Morenna vrea sa spuna sa nu insisti doar pe sfarcuri ci pe tot sanul, daca o sa insisti doar acolo devine enervant.

| HiTman08 a răspuns:

Poti sa mergi la mama ta sa-i ceri o simulare, si sa-ti spuna ce simte... daca se excita...