| SnYcK3rS a întrebat:

Vreau sa incep programul acesta de abdomene http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474

De cate ori pe saptamana sa fac ca sa am si rezultate?

2 răspunsuri:
| Danielllle a răspuns:

Daca ai posibilitatea fa in fiecare zi, daca nu macar de 4 ori pe saptamana.Iar rrezultatele pot aparea peste vreo 2 luni, asa un pic.Iti trebuie multa rabdare si munca pina sa ajungi la rezultatele dorite.

| DeeaD1 a răspuns:

Buna! trebuie sa faci in fiecare zi timp de 30 de minute, dimineata.Iti spun foarte clar sa faci asa...doar daca vrei sa ai rezultate!