| alexionut45 a întrebat:

este bun programu asta http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474 pentru abdomen si daca da de cate ori sa il fac pe saptamana?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Da e foarte ok. Poti sa-l faci Luni, miercuri, vineri. Daca vrei sa lucrezi intensiv abdomenul.

Poti si de doar 2 ori sau o data pe saptamana. Dar nu mai mult de 3 ori pe saptamana si cu pauza de o zi intre zilele cu antrenament!

9 răspunsuri:
| iSimo a răspuns:

Da zic ca e bun, depinde in ce zona a corpului vrei sa slabesti /sa faci muschi. Dar trebuie sa faci zilnic ..si sa incerci sa faci din ce in ce mai multe

| Cosmin86 a răspuns (pentru iSimo):

Nimic nu se face zilnic, termina cu aberatii de incepator

| iSimo a răspuns (pentru Cosmin86):

Asta e parerea ta.dar daca tii sa comentezi nu stiu de ce mai pui intrebari de genul cum vi se pare.Eu doar mi-am dat cu parerea asta nu inseamna ca trebuie neaparat sa ma asculti ori sa vorbesti uratwinking "draga inteligentule"

| Nickname1890 a răspuns (pentru iSimo):

Draga iSimo, raspunzand in necunostinta de cauza afectezi persoana care pune intrebarea. El va crede ca din moment ce raspunzi esti in cunostinta de cauza, ceea ce nu este adevarat in cazul tau. Puteai macar sa scrii ceva de genul "CRED ca trebuie sa faci zilnic". Dar ca un sfat daca nu cunosti un domeniu nu te mai arunca sa dai raspunsuri aiurea, ca faci mai mult rau decat bine.

| Cosmin86 a răspuns (pentru iSimo):

Nu am pus intrebarea eu

| iSimo a răspuns (pentru Nickname1890):

Eu nu inteleg de ce te bagi tu, asta a fost doar parerea mea, baiatul cerea doa r pareri, in plus eu am facut la sala exercitii din acestea, iar profesorul de sala recomanda sa le faci zilnic, el fiind expert. Pacat totusi ca te crezi prea inteligent, oricum eu nu am chef de cearta cu amatoriwinkingjust sayn

| iSimo a răspuns (pentru Cosmin86):

Scuze, greseala meawinking credeam ca tu esti proprietarul intrebarii din moment ce comentai big grin

| Nickname1890 a răspuns (pentru iSimo):

N-are rost sa mai continui... ramai cu ideile tale oh go on

| iSimo a răspuns (pentru Nickname1890):

Bine ca ti-ai dat seamawinking de greselile tale smug hai pace frate