| Florin48 a întrebat:

Vreau sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine. :-s insa nu prea am curajsad
Daca m-ati putea ajuta va rog. Vreau raspunsuri in general de la fete
Mersi mult.

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna.
eu prefer baietii hotarati care sunt siguri pe ei si stiu ce au de facut.
sa inteleg ca tu esti mai timid... poti sa incepi prin a observa cum se comporta fata cu tine daca da semne ca te place(iti zambeste, te priveste insistent, intra mereu in vorba cu tine.)
sau poti sa-i dai tu aceste semne, apoi poti vorbi cu ea pe mess, afla mai multe despre ea, cunoaste`o. abia apoi cand va cunoasteti suficient de bine intreab`o tot pe mess daca fata in fata nu ai curaj daca vrea sa fie prietena ta pentru ca o placi mult si ti-ai dorii asta.
mult noroc:*

| Florin48 explică (pentru papusica987):

Mersi mult, chiar m-ai ajutat

| papusica987 a răspuns (pentru Florin48):

Multumesc pentru fundita.
ma bucur ca ti-am fost de ajutor.
mult noroc!:*

| Miiiiiiiih a răspuns (pentru Florin48):

Ce-ai făcut cu fata?! puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| TotEuMa a răspuns:

Fii sincer si zi.i in fata, va aprecia astawinking

| Squirtle a răspuns:

Cumparai o drujba. Tipele iubesc drujbele.

| dan1989 a răspuns:

Eu te inteleg insa va trebui sa iti faci curaj.ia-o usor, invit-o la un suc, vorbeste frumos cu ea, fa-i complimente. apoi vei vedea singur cum decurg lucrurile.bafta!

| mhfeb a răspuns:

Sunt o fata!
este foarte simplu:
1. pune-ti un prieten sa o intrebe
2. vorbeste cu o prietena de-a ei si afla raspunsul