| george_3250 a întrebat:

``Cum imi fac curaj sa intreb o fata daca vrea sa fie cu mine? Sau saias in parca cu mine,,

Răspuns Câştigător
| aleCsandrra a răspuns:

Păi inbatăte și fii serios. Sauu intreb.o direct fără nici o frică doar nu ai nimic de pierdut. Nu sa-u terminat fetele de pe pământ! Sau dacă nu intreb.o ppe mess. Că acolo nu ai de ce să-ti fie fricăă happy. Succes! :*.

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Simplu si la obiect1 ''Sti eu te plac foarte mult.Ai vrea sa fi iubita mea?''
2.Ai vrea sa iesi cu mine in parca?
Eu sunt fata si mi s-a intamplat si mielove struck... fundita?

| dream77777 a răspuns:

Cel mai important este sa ii spui in fata. Are mai multa valoare si ar aprecia. Spune-i ce simti pentru ea. Intreab-o daca are aceleasi sentimente fata de tine. Daca da cere-i prietenia (iubiti), iar daca nu, nu te rusina. Sigur veti ramane prieteni

| Cressida a răspuns:

De obicei fetelor le plac chestiile astea si nu vor rade de tine cum de altfel voi mai faceti asta uneori. Asta e treaba voastra sa va declarati iubirea fata de o fata asa ca incearca ceva de genul"Buna, cmf? Eu sunt foarte plictisit.Nu ai vrea sa iesim mai tarziu in parc sa mai schimbam o vorba? Fac cinste eu cu inghetata" si fii cu pofta de viata cand o spui o sa i se para amuzant iar in parc intr-un loc mai linistit o sa ai succes poate sa o cuceresti incet incet dar nu te astepta sa primesti ceva din primawinking INcearca,"Incercarea moarte n-are"winkingtongue Succes! funda?tongue