| Marry:X a întrebat:

Vreau si eu sa va intreb ceva.big grin. Ce parere aveti despre mine asa la modul general, raspunsuri, intrebari?big grin mersi anticipat. Pa pa:*

Răspuns Câştigător
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Am o parere tare buna esti o dulcica

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu te-am mai vazut pana acum pe site...big grin

nony
| nony a răspuns:

Narcisismul asta..boala grea.

nony
| nony a răspuns:

Am inteles.si faptul ca esti curioasa sa vezi daca lumea te considerá inteligentá si are o parere buna despre tine, nu se numeste narcisism thinking
Faptul ca @Adelyyy are o parere buná despre tine, si tu i-ai multumit.cum se numeste?

nony
| nony a răspuns:

Atunci sa le multumesti si celor care au o parere naspa, ok.Fii impartiala pana la sfarsit.

| dragutza a răspuns:

Sincer nu prea te cunos! cred ca esti o persoana deosebita...numai ca poza ta...este cam copilareasca! parerea mea, am fost sincera, asa sunt eu!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu am nicio parere pentru ca nu te cunosc...tongue
nu-ti poti face o parere despre o persoana doar din felul cum scrie tonguebig grin

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai sunteti, tata? S-a spart conducta? Ce v-a palit pe toti de la o vreme?

| Marry:X explică:

Buna. Nony nue narcism ci doar eram curioasa sa stiu daca credeti ca din raspunsurile mele sunt un om desteptwinking. Slivia sunt din 6 mai pe acest sitelaughing. adelyy mersi mult:X

| Marry:X explică:

Buna din nou. Si ce nony voiai sa o injur pe fata?laughing

| Marry:X explică:

Buna. Ms tuturor pentru pareri.Pa pa:*

| putzulica a răspuns:

Mai am si eu de raspunssad eu cred ca nu mai lasat sa raspund.laughing
si ca dai raspunsuri inteligente...si ca zici pa la fiecare intrebare cand termini si mi se pare ciudat. la fel si buna...thinking