| Dog4234 a întrebat:

Vreau să le pun o singură întrebare tuturor:
E adevărat că cine nu te vrea acum mai târziu te va căuta?
Doresc răspunsuri sincere.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Variaza - nu e batut in cuie

| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, acestea sunt mituri, cine nu te vrea acum nu te vrea niciodata deloc.

| Drimmero a răspuns:

Nu prea e adevarata asta, doar daca are nevoie de tine la ceva te mai cauta, in rest nu cred.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

| raMLesS a răspuns:

Posibil da, posibil nu.

| Werrich a răspuns:

Da, colegele care te evita acum te vor suna cand vor avea nevoie de ajutor pentru referate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o regula general valabilă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! In majoritatea cazurilor nu te mai cauta, dar sunt si cazuri in care se intampla. Depinde de om.

| Den1sa a răspuns:

Depinde de multi factori, daca e vorba de o fata care nu vrea sa fie cu tine acum mai tirziu se va intoarce doar ca sa profite daca i s-a intamplat ceva, daca e vorba de un baiat nu stiu sigur da nu cred ca se mai intoarce

| IgnatVictor a răspuns:

Salut!
Eu am pățit asta. Doar că nu m-a căutat pentru iubire, ci pentru altceva. Amuzant lucru. Dar cine știe? Poate nu am trăit suficient pentru a ajunge la a doua variantă.

| FOG92 a răspuns:

E un fel de a intreba -> cine nu te place acum te va placea mai tarziu - raspuns NU, NICIODATA.

| Musca88 a răspuns:

E o vorba stupida. Nu, nu toate persoanele care nu te vor acum te vor cauta mai tarziu.

| Mirela097446i9 a răspuns:

La mine nu s-a întâmplat niciodată așa, dar cine știe, poate tu ai noroc