| ForteGames a întrebat:

Daca l-ai avea pe Dumezeu in fata da, si ti-ar spune asa!

"Fiule/Fiica mea astazi am sa iti raspund la o singura intrebare si am sa iti indeplinesc o singura dorinta!"

Care ar fi intrebarea, si ce dorinta ati vrea voi sa vi se implineasca!?

Astept raspunsuri sincere!

10 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

L-as intreba de unde a aparut/ cum a aparut timpul si materia neagra, iar despre dorinta sa pot calatori in timp cand vreau.

| OanaG a răspuns:

O dorinta: Sa`mi tina parintii sanatosi si sa traiasca multi multi ani de acum incolo sa ma pot bucura de ei.

Nu cred ca sunt in masura pentru a putea sa-l intreb, e de ajuns sa`mi indeplineasca dorinta love struck

| anka a răspuns:

Sa nu mai existe nimic rau pe pamant.

| KeepCalm a răspuns:

De unde atatea idei?hee hee

| blacksnow a răspuns:

Shincer nu as cere bogatii sa ceva de genu as vrea sa merg cu el in rai de unde vine asta ar fi dorinta mea

| banzicarul a răspuns:

Sa-mi dea Multa sanatate cat si familiei mele si la toata lumea. Dumnezeu sa ne ajute si la bine si la rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare: de ce nu avem acelasi nume de familie, daca sunt fiul tau?
Dorinta: intoarce-te la mama!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar exista si l-as intalni, l-as intreba de ce nu are simtul umorului. Iar vis a vis dorinta, nu i-as cere nimic, nu vreau sa ma sune intr-o zi si sa-mi spuna ca-i sunt dator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INTREBARE:
-De ce unele animale au fost facute ca sa nu fie imblanzite niciodata?
DORINTA:
-Imi doresc ca dupa ce o sa mor sa pot sa fiu orice animal vreau de 10 orie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebare:cand se va intoarce fiul sau pe pamant?
dorinta: sa mi se indeplineasca toate dorintele!