| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de un curs de autoaparare, ca in ziua asta e bine sa stii sa te aperi ca nu sti de ce oameni dai pe strada, ce stil imi recomandati sa fac si cam cat costa pe luna? jeet-kune-do" calea pumnului interceptat" citeam ca a fost fondat de bruce lee

4 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Krav magahappy

| francesca89 a răspuns:

Si ce cauta asta la "dragoste si sex"?

| source a răspuns (pentru francesca89):

Scuze am gresit categorialaughing)de obicei nu gresesc categoria

| Atechan a răspuns:

Tae kwon do. e de auto aprare.
http://www.groupon.ro/deals/cluj-napoca/arte-martiale/331584
este 40 lei un abonament. poti gasi mai multe informati aici. funda?