| aaalexutza a întrebat:

Vreau sa ma cmb cu un baiat care imi place cred ca si el pe mine. dar cateodata se poarta rece si cateodata dulce ce pot sa fac :d funda urgent puppy dog eyes love struck

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fa si tu la fel.
O data dulce, o data rece.
Se numeste dus scotian si il vei intriga suficient cu comportamentul asta, ca sa inceapa sa-ti dea mai multa atentie!
Mult noroc!

| dia200 a răspuns:

Ce poti facepetrecemai mult timp cu el sa fi sigura ca te place si aranjazate in asa fel incat sa ii atragi atentia si o sa vina totu de la sine

| Anamaria742 a răspuns:

Uita-te adanc in ochi lui si daca si el se uita la fel la tine inseamna ca te place si poti sa-l intrebi daca vrea sa se cmb cu tine