| JackandJohnny a întrebat:

Vreau sa ma culc cu o fata. facem revelionul in acelasi loc, dar nu ne cunoastem. azi am vorbit cu ea la telefon si prin mesaje si imi da :* la fel ca mine... cum o conving? ce sa-i spun? cand i-am spus ca nu mai pot vorbi m-a rugat sa mai vorbim. ma gandeam sa mergem intr-o camera singuri si sa incepem sa ne sarutam si sa ne lasam purtati de val.

5 răspunsuri:
| ravyALEX a răspuns:

Pei daca chiar vrei sa faci asta dar ea nu prea atunci betai amandoi ceva tare. O imbeti si apoi treaba e mult mai usoara dar asta desigur daca vrei sa fi putin nesimtit happy

| claaau a răspuns:

Consumati ceva tare inainte si mergeti in camera si dimineata n-o sa va mai amintiti nimic din ce s-a intamplat(asa impaci si capra si varza)

| neutrino a răspuns:

Daca reusesti, se merita sa faci revelionul in fiecare zi. Ai totusi grija sa nu ajungi cu mana in ghips.

| CapitanPufuletee a răspuns:

Cred ca va iesii mai bine daca va fi ceva spontan decat ceva planuit.fa din asta o amintire frumoasa [nu:eram morti de beti si nici nu am stiut ce se intampla cu noi]...si cine stie? poate in spatele acelor :*se ascunde o fata obraznica..ai grija ce faci..sa nu ajungi sa nu mai scapi de ea dar nici sa faci ceva regretabil sa se uite toti urat la tine dupaceea :-P:-P:-P

| CapitanPufuletee a răspuns:

Cred ca va iesii mai bine daca va fi ceva spontan decat ceva planuit.Fa din asta o amintire frumoasa [nu:eram morti de beti si nici nu am stiut ce se intampla cu noi]...Si cine stie? Poate in spatele acelor :*se ascunde o fata obraznica..Ai grija ce faci..Sa nu ajungi sa nu mai scapi de ea dar nici sa faci ceva regretabil sa se uite toti urat la tine dupaceea :-P:-P:-P