| djrazvy46 a întrebat:

Vreau sa ma epilez in zona pubiana, sunt barbat si vreau sa folosesc o crema depilatoare pentru testicule si baza penisului.Ce crema depilatoare este cea mai buna pentru o astfel de epilare ca sa nu apara iritatii si sa fie buna pentru acea zona? Daca se poate si un link cu produsul! Multumesc

Răspuns Câştigător
| Mada606 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda un aparat de ras, e mai rapid și mai eficient din punctul meu de vedere

1 răspuns:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Http://www.donaonline.ro/......150ml.html - testata pe picioare, e buna