| nebunik_9098 a întrebat:

Vreau sa ma mastubez si nu stiu cum se face. imi puteti explica in termeni vulagi ca sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| 2696 a răspuns:

Pai e cam ciudata intrebarea dar in fine : a te masturba inseamna sa-ti mangai sanii si zona intima( mai pe romaneste frecarelaughing )

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Stupida intrebarea happy de ce vrei sa te masturbezi, chiar n'ai treaba? Gaseste'ti un partener!

| AndutzaAndu a răspuns:

Doamne... e, întrebare din asta chiar că nu am mai văzut laughing.
E mai bine să nu ştiiwinking.

| LCD a răspuns:

Baga-ti degetul in vagin!

| DrPedobear a răspuns:

; O lasa-ma sa-ti arat

| iulyan a răspuns:

Pai cel mai simplu este sa-ti stimulezi clitorisul, si cand simti mai baga un deget in...laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa-ti poti ierta asta cind atitia tineri zac de dorul tecilor pentru penisuri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, draga mea, iti bagi degetele in vagin (in pasaica), sper ca ti-am fost de ajutorwinking!

Voi ce aveti ma, aia ce comentati? Hai lasatzo pls fata in pace... poate are 11-12 aniwinking...Bafta!*e alegerea ra daca te masturbezi sau nu)

| nebunik_9098 explică:

Ofer fundita

| emy_2788 a răspuns:

Aiurea fata serios las-o balta daca vrei senzati tari cauta-mawinking