| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma masturbez, cum pot sa fac asta? va rog ajutati-ma sunt disperata.

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Freaca clitorisulove strucklove strucklove strucklove struck

| ionutzul31 a răspuns:

Nu-mi vine sa cred ca cineva a postat o panarama ca asta. Disperata de ce?
De ceva ce nu stii cum se face? raised eyebrows

Anyway, uita-te pe net si vezi. Ceva pornohee hee

| micutZa94 a răspuns (pentru ionutzul31):

Chestia este ca stiu.da nu indeanjuns pentru ca desi am 17 ani in trecut nu am fost interesata de asa ceva.dar acum sunt si vreau sa fac asta.

| ionutzul31 a răspuns (pentru micutZa94):

Aha...nu-i mai bine de mine? Am 16 si deja am fost interesat iar acum sunt plictisitwinking

| OanaG a răspuns:

Imi dau seama ce disperare e in capul tau, tropaie hormonii, duci lipsa asa de tare. Sunt p net articole care te invata oarecum!

| crisxd a răspuns:

Iti mangai *** sus unde e lindicu, daca ma intelegi laughing. Sau fa sex, pune un baiat sa iti faca oral.vezi tu.

| radugolgolut a răspuns:

Pai daca nu sti sa te masturbezi poti incerca altceva... spala vasele, sterge praful gateste ceva, arunca-te de la balcon etc

| yonutz1 a răspuns:

E foarte simplu. Te joci cu pasarica.

| Anndreass a răspuns:

Simplu iti bagi degetu in Piz.ă o freci iti bagi un vi brator in ea te zgarmi laughing(funda) te rogg

| AoiChan a răspuns:

laughing laughing eu la 13 ani stiu cum se face si u la aproape 18 habar n-ai?! laughing laughing

| mihaiii9 a răspuns:

Te ajut eu baga id meu mihai_iubaretu19

| Valy09 a răspuns:

Mai bine ar fi sa faci sex decat sa te masturbezi. te simti mai bine laughing))). daca vrei, imi lasi id tau si vb pe mess :p