| XPissyeX a întrebat:

Bunacrying sunt complet disperata m-am certat cu iubitul meu si vreau sal impac va rog ajutati-macrying

3 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Fii mai dragastoasa cu el.Imbratiseaza-l,saruta-l pasional, mangaie-l tandru. Va functiona:X!

| Ykuzo a răspuns:

Daca voi sunteti certati din cauza ta ar cam trebui sa il suni si sa iti ceri scuze sau sa ii spui sa va intalniti fata in fata. Daca el este vinovat ar trebui sa il lasi pana face el acest lucru. Daca sunteti vinovati amandoi ar trebui sa faca cineva primul pas. Desigur este posibil sa credeti fiecare ca cealalta persoana este vinovata sau ca sunteti amandoi, deci ar trebui ca cineva sa vorbeasca primul sa isi ceara scuze. Nu stiu ce sa mai zic, daca voi chiar va iubiti ar trebui sa mearga. Bafta la impacat tongue

| XPissyeX explică:

Mentionez suntem foarte rau rau certati nu mai stiu ce sa faccrying(