| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma razbun pe el (il vreau distrus)Ce idei aveti? Nu am nevoie de texte tip"Razbunarea este arma prostului"(mi-a facut prea mult rau ca sa imi pese) nu imi trebuie nici "Inseala-l, ignora-l, saruta pe altul in fata lui etc."(il va durea in basca). URGENT! Funda!
Tipul s-a razbunat pe mine si m-a distrus, vreau sa ii platesc cu aceeasi moneda

6 răspunsuri:
| IRemUsI a răspuns:

Si oare te vei simti mai bine?

Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Cel mai tare doare daca il faci de ras in fata cunoscutilor. Dar nu cred ca are rost.

| Uzzy_Shakhalu_1989 a răspuns:

Sexu cu 3 in public il va distrugewinking

| RetardedRacoons a răspuns:

Oi fi facut tu ceva ca sa meriti razbunarea.