| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma razbun pe el (il vreau distrus)Ce idei aveti? Nu am nevoie de texte tip"Razbunarea este arma prostului"(mi-a facut prea mult rau ca sa imi pese) nu imi trebuie nici "Inseala-l, saruta pe altul in fata lui etc."(il va durea in basca). URGENT!

10 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Stiu cum e,stiu ce simti,am trait langa o prietena de-a mea aceste sentimente!
a incercat sa il faca de rusine cu fosta lui prietena,l-a rezolvat un pic la locul de munca big grin, si i-a spus familiei lui cu cine sta, pentru ca ai lui nu erau de acord cu ea ca era mai invarstabig grin
deci...la treaba laughing

| Tania a răspuns:

Crede-ma ca ignoranta este cea mai mare razbunare.
Nu vorbi cu el nici la tel.nici pe mess. Daca va intalniti pe strada prefa-te ca nu il vezi.
Ignoranta doare mie mi s-a intamplat.sad

| zăGhost a răspuns:

Cred ca nimic nu-l va durea mai mult decat daca-l ignori. Priveste-l cu indiferenta, ca si cum te-ai uita la un perete, iar daca chiar trebuie sa vorbesti cu el fii cat de seaca poti si in scurt timp o sa dispere. Pana la urma, cine suporta sa fie tratat ca un 0? laughing

| Bianca1001Bia a răspuns:

Iti spun din propria experienta ignora-l si daca e sa stea dupa tine vorbeste cu prietenele tale despre el si insulta-l si in nici un caz nu mai vorbi cu el eu am fost cu un coleg si acum ii fac asta si se uita la mine ora de ora si nu il bag in seama si mereu e neatent si distrus nu mai zambeste nici un pic deci fate ca nu il cunostilaughing bafta

| MishuD a răspuns:

Iesi cu el in oras, poarta`te ca si cum ar fi singurul barbat din viata ta, spune`i ca il iubesti si fa`l sa creada ca esti topita dupa el.
Apoi ia`l acasa (sau mi bine mergi la el, e mai okay asa pentru tine), saruta`l, incita`l, fa`l sa creada ca o sa aiba parte de cel mai fain fu**i din viata lui. Dezbraca`l si leaga`l de pat. Excita`l la maxim si apoi ridica`te din pat. Lasa`l legat acolo si spune`i ca e un tampit si nu faci decat sa iti bati joc de **** lui care oricum nu iti place ca e prea mica si nici nu se scoala cum trebuie.
Apoi pleci linistita (si in nici un caz sa nu il deslegi, e de preferat sa fie la el acasa) si iti vezi de viata ta.
In caz ca te suna spune`i ca e doar un obsedat si nu vrei sa ai de a face cu el.

| puisor98 a răspuns:

Stiu ce simnti si eu trec prin asta,dar am stat si m-am gandit ca ura la fel ca si iubirea este totusi un sentiment il va durea mai tare daca ii acorzi doar indiferenta,sau daca nu: aplica aceleasi metode ca si el, adica fal sa sufere cum te-a facut si el pe tinewinking bafta! si daca ai gasit vreo idee, te rog sa mi-o spui si mie:* happy

| AnneIsHere a răspuns:

Pai...la un test pune-i o copiuta la vedere profu' va vedea si ii va pune 2winking succes!

| pavel88 a răspuns:

Simplu.baga cutitul in el?

| Iuliana096 a răspuns:

Stium cum e si cum te simti straight face iti vine sai rupi gatul dar fiindca nu poti face asta... cred ca indiferenta fata de el, si daca tiai gasi un nou prieten cu care sa te afisesi si sa pari fericita ( daca n-ar fi prefacatorie cred ca ar fi si mai bine ) lar face gelos, sau daca tiai pune in valoare calitatile sau unele trasaturi fizice lar bate putin la ochi si ar fi chiar invidioswinking

| Mirea_Eduard_1988 a răspuns:

Spune-i ca PISICA ta are pl mai mare ddecat a lui rolling on the floor