| PatriciaPyutza a întrebat:

Am o prietena care s-a comportat foarte urat cu mine, chiar daca nu i-am gresit cu nimic. Asa ca vreau sa ma razbun pe ea sau sa o fac sa isi dea seama ca nu am gresit. Dar mai bine sa ma razbun pentru ca m-a jignit si injurat. Va rog dati-mi idei de razbunari care sa fie usor de facut fara sa ma intalnesc cu ea. Ofer funda.
P.S. Nu accept raspunsuri de genu "Razbunarea e arma prostului, nu te razbuna"

Răspuns Câştigător
| Kandia15 a răspuns:

Pai razbunarea chiar e arma prostului. vrei sa fii rea ca ea? sa zicem ca te razbuni. pe moment te simti invingatoare. Insa dupa o sa iti para rau. nu iti place ca te-a injurat si ca s-a comportat urat. daca nu i-ai facut nimic, inseamna ca ea e o persoana care nu are ce face si se ia de altii. ignor-o pur si simplu. Si tine minte: ce tie nu-ti place altuia nu-i face! Las-o in pace. Daca e, incearca sa vorbesti cu ea, dar fara sa se ajunga la jigniri.

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Nu merita sa te razbuni, incearca sa o ignori.

| Doub a răspuns:

Răzbunarea e arma prostului, nu te răzbuna.

hppy end

| PatriciaPyutza explică:

Nu pot sa nu ma razbun pe ea pentru ca nici nu stiti cum a vorbit cu mine. Trebuie sa ma razbun pe ea astfel incat sa ii vina mintile la cap. Iar de vorbit cu ea nu pot pentru ca nu ma baga in seama. Mi-a dat si block pe facebook