| soryn2012 a întrebat:

Vreau sa-mi gasesc jumatatea, dar parca asta mie soarta de a ramane singur toata viata.....nu stiu ce sa mai fac.....nu am noroc deloc la nici o fata sau nici o fata nu ma vreacrying

6 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Chiar crezi ca esti singurul? chiar crezi ca nu sunt si altii innebuniti ca nu-si gasesc jumatatea? ii vezi pe toti fericiti? gresesti!
Sunt multi in situatia ta.
Sunt si mai multi cei care au o relatie si se prefac ca-s fericiti cand de fapt plang si se usuca pe dinauntru.Innoada la relatia aia doar pentru a nu da satisfactie dusmanilor care s-ar bucura daca i-ar vedea singuri si tristi.
Nu dispera.gandeste-te asa:ce e al tau e pus deoparte.o sa-ti gasesti jumatatea, asteapta.atunci cand nu o sa te astepti atunci va veni.
apropo, cati ani ai de faci atata drama pentru asta?

| Auslesse a răspuns:

Vine si randu` tau...nu dispera.O sa apara si persoana respectiva, atunci cand te astepti mai putin.Nu mai cauta.O s-apara!happy

| RAY a răspuns:

Asta e motiv de a plange? motiv e cand ai o boala, nu ai ce manca, isi moare cineva drag nu ca nu ai o perversa langa tine, fi tu fericit ca esti sanatos ai tot timp de ipocrite, false, profitoare, norocul ti-l faci si singur eu decat cu falsa mai bine mor singur ori ma iubeste ori adio, iar fetele iubesc banii desi deja m-am gandit sa traiesc in padure singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Infar de soarta sigur nu mai e alt motiv?

| i86e2 a răspuns:

Nu exista jumatati, oamenii vin intregi. Viata nu e ca-n basme, revino-ti, da-ti doua palme si da-i inainte. Nu ai alternativa. Totusi, nu merita sa visezi la cai verzi pe pereti. Te vei casatori cu careva ca oricare alta, desi tu vei crede ca e extraordinara si vor exista sanse de 50% sa divortati dupa cativa ani. Asta e realitatea, nu-ti place, problema ta.

| andreeauta1998 a răspuns:

Nu chiar, toate se vor intampla la momentul potrivit, ai un pic de rabdare :*