| Tzucu a întrebat:

Vreau sa-mi vina ideile in cap
Toate ideile sa apeleze la mine? laughing

Deci sincer...
Despre ce as putea vorbii pe mess sau chiar si face 2 face cu un baiat
?
big grin
ast mai ales raspunsuri de la baieti

Toate fundele mele o sa apeleze la voi
Da-ti un raspunsi si toate fundele mele o sa apeleze la voi!
big grin

Răspuns Câştigător
| Debb a răspuns:

Incearca sa fii cat mai amuzanta.

Fa glume.

Un baiat apreciaza asta.

Vorbeste despre chestii ce le place lor. Nu neaparat masini. Ceva ce stii ca le place big grin.

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pasiuni, scopuri si idealuri in viata, carti, filme, muzica, sport, tv, dragoste, ai mii de idei chiar aici pe TPU. Comenteaza raspunsurile la intrebarile care te-au impresionat!

| Tzucu explică:

@ ai dreptate annutza